602 234 464

 

Holowanie

 

holowanieSytuacje awaryjne na drodze zdarzają się zawsze w najmniej pożądanych momentach. Unieruchomienie pojazdu wiąże się z szeregiem problemów, których zażegnanie wydaje się być długotrwałe i kosztowne. Jeśli szukacie Państwo pomocy drogowej działającej szybko i bezpiecznie, oferując przy tym konkurencyjne ceny, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Oferujemy Państwu szybki dojazd do klienta, bezpieczne holowanie oraz lawetowanie przy użyciu niezawodnego sprzętu. Obsługujemy zarówno samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze jak również wszelkiego rodzaju maszyny budowlane. Działamy na terenie całej Małopolski – jesteśmy również gotowi udzielić pomocy drogowej poza obszarem województwa.

Priorytetem naszej działalności jest szybkie i bezpieczne zażegnanie problemu oraz zadowolenie klienta. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i działamy bez względu na warunki panujące na drodze. Kompleksowy zakres usług, jaki Państwu oferujemy, pozwala na szybkie usunięcie awarii. Zajmujemy się naprawą drobnych usterek, usługami wulkanizacyjnymi, współpracujemy również ze stacją kontroli pojazdów.

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć profesjonalne, całodobowe usługi drogowe, zapewniając naszym klientom sprawne działanie i solidną, fachową opiekę.

© 2024 Autolaweta24 Kraków. All Rights Reserved.